Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Scrum Master

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg procesów metodyki
    • Komunikacja z Właścicielem Produktu, użytkownikami i innymi zespołami
    • Usuwanie przeszkód występujących w codziennej pracy zespołu
    • Praca nad doskonaleniem procesu tworzenia oprogramowania i rozwoju zespołu przy pomocy wiedzy na temat metodyki Agile
    • Coaching członków zespołu

    Wymagania:

    • Znajomość zwinnych metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum i Kanban oraz Lean)
    • Umiejętność komunikacji z zespołem programistów i otoczeniem biznesowym
    • Charyzma oraz wysoka motywacja w wykonywaniu codziennych obowiązków

    Oferowane:

    • Elastyczne godziny pracy- Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz i jak długi jest dzień Twojej pracy
    • Nie popieramy wypracowywania nadgodzin- pracuj na tyle na ile obliguje nas umowa, miej czas dla siebie- odpocznij!
    • Niepełny wymiar godzin nie możesz pracować na pełen etat? Ustalmy zatem jaki wymiar możesz zrealizować
    • Praca zdalna- czy rzeczywiście chcesz? Uważamy, że lepiej nie zabierać pracy do domu
    • Delegacje służbowe- nie marnujemy czasu na niepotrzebne wyjazdy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNITY-T Sp. z o. o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNITY-T Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.