Junior SEM Specialist

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-16
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2019-06-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amnet, oraz spółki grupy RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie kampanii SEM dla wskazanego klienta
    • Uczestniczenie w prowadzeniu i zarządzaniu kanału SEM w ramach kampanii dla klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów
    • Budowanie struktur i reklam w AdWords
    • Wsparcie w strategicznym planowaniu kampanii i szacowaniu efektów z działań SEM
    • Testowanie nowych rozwiązań AdWords, wykorzystywanie wersji beta produktów Google
    • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI
    • Raportowanie wyników kampanii
    • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji
    • Kontakty z klientami, budowanie relacji oraz doradzanie klientom w wyborze rozwiązań
    • Przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

    Nasze oczekiwania:

    • Zainteresowanie rozwojem w obszarze SEM i online marketingu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – znajomość formuł, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych
    • Dobra znajomość języka angielskiego – min. poziom B2
    • Min. pół roku doświadczenia w obszarze online marketingu
    • Znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu AdWords (Google Ads) i Edytora AdWords
    • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii AdWords
    • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji
    • Skrupulatność i dokładność
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
    • Dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość Double Click i Google Analytics będzie dodatkowym atutem

    Co mamy dla Ciebie w zamian?

    • Pracę dla dużych i znanych marek, również międzynarodowych
    • Etatowe stanowisko w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • Wspaniałe możliwości rozwoju w digital marketingu
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie i wiele innych)
    • Przyjazne środowisko pracy: przestrzeń chill out, Xbox, piłkarzyki

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Isobar Polska sp. z o o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Czerskiej 12 (00-732 Warszawa) moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu rekrutacyjnym oraz innych dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie – szerszym niż wynikający z art. 221 Kodeksu pracy i określonym jako: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania/adres do korespondencji, wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia - potrzebnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Administratorem danych osobowych podanych przez Ciebie dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest DENTSU AEGIS NETWORK POLSKA z siedzibą w Warszawie (00-732) przy ul. Czerskiej 12. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    bottom