Oferta pracy

Junior SEO Copywriter

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie opisów kategorii i produktów: krótkie teksty dla sklepów internetowych w atrakcyjny sposób zachęcające do zakupu, zoptymalizowane pod kątem wytycznych SEO,

  • aktywny udział w aktualizacji (przebudowie) aktualnej strony internetowej,

  • optymalizacja bieżących treści pod kątem SEO,

  • bieżący research oraz analiza rynku.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad SEO i umiejętność tworzenia treści na strony internetowe,

  • znajomość podstaw HTML,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi SEO: Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs (opcjonalnie),

  • znajomość języka angielskiego i branży home decor,

  • mile widziane doświadczenie z systemami CMS.

To oferujemy

  • atmosferę jak w "home",

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy miłośnikami wnętrz w dobrym stylu. Lubimy mieć swój udział w dodawaniu im elegancji, funkcjonalności, wprowadzaniu niezwykłego nastroju. Właśnie dlatego od 25 lat dostarczamy Ci produkty home&you, które podkreślą wyjątkowy charakter Twojego domu.

Szukamy osób interesujących się branżą e-commerce, tworzących teksty SEO, które trafiają do odbiorcy wywołując zainteresowanie i zaciekawienie.

To Ty?

Dołącz do nas!!

Przewiń do profilu firmy