Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Social Media & Marketing Specialist

Brain Embassy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizowanie strategii komunikacji oraz treści w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube)

  • Sprawne odpisywanie na komentarze i wiadomości w Social Mediach

  • Analizowanie trendów w celu odkrywanie nowych możliwości komunikacji przez portale społecznościowe

  • Współpraca z innymi wewnętrznymi zespołami w celu wspierania i rozwijania inicjatyw marketingowych

  • Wsparcie w tworzeniu i dystrybucji materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz dostawcami usług i produktów

  • Koordynowanie i aktualizowanie zewnętrznych portali sprzedażowych

  • Wsparcie Zespołu Marketingu w realizacji bieżących zadań

  • Pomoc w tworzeniu kampanii (np. landing page i reklamy)

  • Wsparcie w aktualizacji strony internetowej

  • Pomoc w organizacji i koordynacji sesji zdjęciowych i planów wideo

  • Procesowanie faktur kosztowych dotyczących działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Kreatywna i proaktywna osobowość

  • Ciekawość, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność identyfikacji i poruszania się po trendach w mediach społecznościowych

  • Pozytywna energia i gotowość do podejmowania codziennych wyzwań

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz płynna znajomość języka polskiego

  • Umiejętność dostosowania się do dynamicznie rozwijającego się środowiska

  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Znajomość programu Canva, Affinity Designer, Affinity Photo

  • Projektowanie i obróbka graficzna podstawowych materiałów

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Współtworzenie koncepcji Brain Embassy

  • Pozytywną atmosferę pracy i fantastyczny zespół Brain Embassy

  • Pracę w najpiękniejszym, wielokrotnie nagradzanym biurze coworkingowym w Polsce

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego oraz możliwość wdrażania autorskich projektów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • karta na siłownię Calypso

  • lekcje języka angielskiego

The Brain Embassy to pierwszy w Polsce co-creating, czyli koncepcja “pracy przyszłości” opartej na współpracy w pięknie wyposażonych, designerskich wnętrzach, w których spotykają się zarówno korporacje, jak i małe firmy, startupy czy freelancerzy, aby dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem. Brain Embassy zapewnia im przestrzeń zaprojektowaną z myślą o społeczności składającej się z różnych, choć podobnie myślących osób.

Przewiń do profilu firmy