Oferta pracy

Junior Social Media Ninja

BinarJobsO firmie

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BinarJobs

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zaczynasz pracę koło 9 i robisz kilka fajnych memów, które sprawią, że programiści wypuszczą szybciej powietrze nosem :-)

  • Planujesz i publikujesz posty w naszych social mediach (będziesz je też moderować).

  • Pomagasz zorganizować event dla branży IT, np. zamawiając gadżety.

  • Skrobiesz kilka maili do grafików i agencji kreatywnych, żeby wysłali Ci materiały do publikacji w socialach.

  • Spotkasz się z teamem marketingu, żeby zaplanować strategię albo odbyć burzę mózgów.

  • Wyszukujesz, czytasz i promujesz ciekawe newsy ze świata IT.

  • No i najważniejsze – promujesz najlepsze oferty pracy dostępne na rynku ;) we współpracy z ekspertem od kampanii online (za znajomość panelu reklamowego na FB czy LinkedIn zgarniesz kolejnego plusa).

Nasze wymagania

  • Nie musisz mieć doświadczenia w marketingu, ale jeśli masz, to +1 dla Ciebie.

  • Znasz się na social mediach (i nie mówimy tu tylko o FB, Insta i LinkedInie..).

  • Nie boisz się śmiałych działań marketingowych (uwierz nam, niektórzy byli przerażeni, że chcemy iść z naszymi kreacjami/pomysłami w miasto).

  • Szczerze jarasz się technologiami, newsami ze świata IT, kumasz humor programistów, a na hasło Ethereum masz w głowie nie tylko filmy Marvela.

  • Bądź spontaniczny/spontaniczna… zaskocz nas na rozmowie rekrutacyjnej – lubimy inicjatywę i chęć do kreatywnego działania! 😊

To oferujemy

  • Szukamy osoby gotowej do podjęcia pełnego etatu.

  • Rodzaj umowy: dowolna - dostosujemy się do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie jest uzależnione od formy umowy i posiadanych kwalifikacji

  • – wszystkiego dowiesz się na spotkaniu przy pysznej kawie lub online 😊.

  • Mamy piękne biuro przy rondzie Daszyńskiego, ale przez znaczną część czasu będziesz pracować zdalnie (#COVID).

  • Nie wykluczamy jednak spotkań w małym gronie na początku współpracy.

  • Na każdym kroku będziemy dzielić się z Tobą swoją wiedzą i zadbamy o Twój rozwój.

  • A na koniec, wyposażymy Cię w świetną bluzę firmową!

BinarJobs

Przede wszystkim nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym 😊. Naszą misją jest łącznie najlepszych specjalistów z branży IT z najlepszymi pracodawcami na rynku. Jesteśmy partnerem dla programistów, którzy poszukują zmian na swojej ścieżce zawodowej, jak i przyjacielem rekruterów, którzy mierzą się z pozyskiwaniem technicznych kandydatów.

Pracujemy w ok. 20-osobowym zespole. Rozwijamy nasz portal, łamiemy schematy i rozpychamy się łokciami. Walczymy o przesuwanie granic znanych do tej pory na rynku job boardów. Mamy zero-jedynkowe podejście do rekrutacji programistów: wchodzisz i znajdujesz ofertę dla siebie – koniec tematu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy