Oferta pracy

Junior Social Media Specialist

Raisead

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie contentu oraz moderacja kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn);

  • Planowanie komunikacji w mediach społecznościowych;

  • Tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych;

  • Pisanie postów w języku polskim i angielskim;

  • Wsparcie działu PR w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Kreatywność oraz wysokie poczucie estetyki;

  • Dbałości o szczegóły i twórcze podejście do pracy;

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego, umiejętność poprawnego pisania tekstów;

  • Umiejętność tworzenia grafik (w wybranym przez Ciebie narzędziu, oferujemy Canvę Pro i pakiet Adobe DC);

  • Doskonała znajomość mediów społecznościowych;

  • Status studenta;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane

  • Umiejętność robienia estetycznych zdjęć oraz krótkich filmów;

  • Umiejętność wychodzenia z inicjatywą i proponowania nowych, kreatywnych form komunikacji;

  • Podstawowa znajomość Facebook Business Managera i prowadzenia płatnych kampanii.

To oferujemy

  • Praca w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych ludzi;

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wiele okazji do integracji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport po okresie próbnym;

  • Codziennie pyszną kawę;

  • Pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Na stanowisko Junior Social Media Specialist poszukujemy osoby, która ma głowę pełną pomysłów, w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie, lubi pisać i kreować nieszablonowy content. Idealny kandydat to kreatywna dusza, która wie jak porwać tłumy w social mediach, ma wysokie poczucie estetyki i dobrze czuje się w tworzeniu grafik. Jeśli pierwsze, zawodowe doświadczenie masz już za sobą, ale wciąż chcesz się uczyć i rozwijać skrzydła – to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy