Logo Pracuj.pl

Junior Social Media Specialist

THEY.PL SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie contentu zgodnego ze strategią komunikacji marki dla największych polskich i międzynarodowych firm
  • Wsparcie w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych i strategicznych do wdrożenia na kanałach social media (Facebook, Instagram, Pinterest, tiktok, Twitter, Linkedin)
  • Kontakt i współpraca z klientem
  • Monitoring działań oraz wsparcie przy raportowaniu
  • Współpraca z grafikami, copywriterami oraz moderatorami

Nasze wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy na kanałach social media
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Kreatywność i śmiałość w proponowaniu innowacyjnych rozwiązań zgodnych z obecnymi trendami

To oferujemy

  • Praca w niezależnej agencji digitalowej w zespole pasjonatów reklamy, marketingu i internetu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych – uczestnictwo w szkoleniach, dostęp do unikatowego know-how w dziedzinie digital marketingu i e-commerce
  • Możliwość pracy dla największych polskich i międzynarodowych marek
  • Dofinansowanie szkoleń językowych, prywatnej opieki medycznej i pakietu multisport
  • Praca w modelu hybrydowym (zdalnie lub z biura)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

THEY.PL SP. Z O.O.

They.pl to digitalowa agencja 360°. Nasze DNA to wzrost biznesu naszych klientów. Wykorzystujemy synergię wielu kanałów online i offline, działamy w oparciu o model customer journey, budujemy strategie w oparciu o omnichannel.

Należymy do grona certyfikowanych agencji Google, jesteśmy też członkiem Interactive Advertising Bureau – organizacji zrzeszającej najlepsze firmy e-marketingowe. Z dumą wspieramy Fundację Kobiety e-biznesu. Nasi partnerzy to m.in. Facebook, TikTok, Criteo, Adform oraz Allegro.

Pracujemy dla takich marek jak: Bridgestone, Tubądzin, RTV Euro AGD, Lirene, Nestlé, Caparol, New Balance, Roche, CCC, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Vaillant czy pracuj.pl.

Junior Social Media Specialist, Warszawa