Junior Social Media Specialist

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    B.P.O. Poland

    B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie logistyki, rozwiązań IT, analiz biznesowych, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: SM/2018/IB

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media na rynku polskim i zagranicznym (m.in. Facebook, Instagram)
    • wyszukiwanie, nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z Influencerami
    • koordynacja akcji specjalnych organizowanych przy współpracy z influencerami i blogerami
    • przygotowanie raportów i analiz

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student/ka
    • umiejętność swobodnego poruszania się w świecie Social Media (Facebook, Instagram, YouTube), podążanie za trendami i nowościami
    • otwartość i komunikatywność
    • pasja i zaangażowanie
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
    • niestandardowe, kreatywne podejście do wyzwań
    • inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • bardzo dobra organizacja własnej pracy

    OFERUJEMY:

    • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • biuro w samym Centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.