Oferta pracy

DACOMET

  • Fordońska 138, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

DACOMET

Fordońska 138

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Java

  • Database

  • CSS

  • HTML

  • ASP.NET Core

  • Web API

  • .NET

  • Angular

  • Angular.js

  • REST Web Services

  • API – Test

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie i testowanie aplikacji z wykorzystaniem ASP.NET oraz Web Api,

  • Rozwijanie i optymalizacja istniejących interfejsów aplikacji za pomocą .NET oraz Angular,

  • Adaptowanie interfejsów dla nowoczesnych aplikacji internetowych przy zastosowaniu najnowszych technologii front-end,

  • Tworzenie złożonych rozwiązań dla projektów opartych na ASP.NET oraz Angular,

  • Zachowanie standardów czystego kodu podczas realizacji zadań,

  • Przeprowadzanie testów wydajności,

  • Zapewnienie wysokiej wydajności aplikacji i wsparcia

  • Integrację elementów interfejsu użytkownika ze stroną serwerową

  • Stosowania procedur Bezpieczeństwa i ochrony danych

  • Integrację rozwiązań przechowywania danych,

  • Tworzenie i wdrażanie produktów oprogramowania między systemem operacyjnym a aplikacjami,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych w celu poprawienia wydajności i funkcjonalności aplikacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość JavaScript, Java, Database, CSS i HTML

  • Doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności i rozwiązań z wykorzystaniem ASP.NET Core i Web API

  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika przy użyciu .NET i Angular

  • Doświadczenie w tworzeniu kodów aplikacji i testów jednostkowych w AngularJS, Java oraz REST Web Services

  • Doświadczenie w projektowaniu przypadków testowych API – Test-driven development

To oferujemy

  • Umowę o pracę/B2B

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej i ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • Taxi card

  • quarterly bonus

DACOMET

Dacomet is a partner of Nokia Company, the global telecommunication company which has been named Technology Hardware & Equipment Industry Group Leader for 2013. We support our clients within installation, testing and integration of telecommunication systems, software development, infrastructure management as well as system integration and maintenance.

Przewiń do profilu firmy