Logo Pracuj.pl

Junior Software Developer działu R&D

FELDER Group Polska Sp. z o.o.O firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Opracowujemy rozwiązania branżowe, jak również specyficzne dla klienta rozwiązania w zakresie obróbki drewna. Od rozwiązań CAD/CAM po symulacje 3D i aplikacje IoT - badamy, projektujemy i wdrażamy.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy projektach w fazie opracowywania, rozwoju i testów
  • Wdrażanie rozwiązań aplikacyjnych typu front- i backend
  • Ścisła współpraca z inżynierami ds. wymagań i testerami
  • Rozwój w sprintach (planowanie sprintów, przeglądy, retrospektywy)
  • Zgodność z normami kodowania/jakości
  • Samodzielne zapoznawanie się z różnymi zadaniami i wypracowywanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Ukończone wykształcenie (szkoła wyższa/uniwersytet) w zakresie informatyki/rozwoju oprogramowania/informatyki
  • Bardzo dobra umiejętność programowania
  • Znajomość technicznego języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Analityczny i koncepcyjny styl pracy z wysoką wydajnością, zorientowaniem na wyniki i rozwiązania
  • Wysoka motywacja i chęć do ciągłego uczenia się nowych technologii i rozwijania tematów
  • Silne umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Świeże pomysły i radość z realizacji ambitnych projektów
  • Doświadczenie w C# .NET
  • Doświadczenie w programowaniu zorientowanym obiektowo
  • Doświadczenie z wielowątkowością
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie architektury oprogramowania
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu UI/UX
  • Mile widziane doświadczenie z frameworkami testów jednostkowych, CI/CD pipelines

To oferujemy

  • Pracę na terenie Austrii
  • Młody, zaangażowany i dynamiczny zespół
  • Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi (JIRA, Confluence, Teamscale, Ranorex, TestCodeGenerator, CI-Pipeline, GIT,...)
  • Możliwość ciągłego dokształcania się
  • Rozwijający się, nowoczesny dział rozwoju bezpośrednio przy zakładzie produkcyjnym
  • Model elastycznego czasu pracy i płaska hierarchia
  • Łatwy dojazd komunikacją miejską (pociąg i autobus w pobliżu) lub parkowanie w garażu podziemnym
  • Wspólne działania (biegi firmowe, wieczory przy grillu, Christmas party, Wok World Cup, wieczór w chacie, ...)

FELDER Group Polska Sp. z o.o.

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już od 15 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim i listu motywacyjnego.

Junior Software Developer działu R&D, warmińsko-mazurskie