Logo Pracuj.pl

Junior Software Developer (.net/Angular)

Pracuj.pl dla FirmO firmie

4 000–7 000
brutto / mies.
  • Suchy Las (pow. poznański)
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest LST-Soft, producent oprogramowania wspierającego duże firmy w automatyzacji procesów biznesowych.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • .NET

Mile widziane

  • Angular

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Silverlight

  • WPF

O projekcie

Tworzenie i rozwijanie jednego z najlepszych na rynku pakietów oprogramowania kadrowo-płacowego dla firm średniej wielkości i dużych – iPersonel (www.ipersonel). Z naszego oprogramowania korzystają m.in. sieć sklepów Media Expert, Ernst&Young, Deloitte i kilkadziesiąt innych firm w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie oraz tworzenie nowych funkcjonalności dla oprogramowania kadrowo-płacowego iPersonel
  • Podnoszenie jakości kodu
  • Bug fixing
  • Współpraca wewnątrz kilkuosobowego zespołu
  • Realizacja „ticketów” zgłaszanych przez Klientów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub studia informatyczne na minimum 3 roku
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią .Net
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodny udział w szkoleniach

  • Znajomość rozwiązań: Angular, MS SQL, PostgreSQL, Silverlight, WPF

Organizacja pracy

Liczba osób w zespole

6

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w przedziale 4000 – 7000 zł brutto (zależne od wiedzy i doświadczenia)
  • Elastyczną formę zatrudnienia, uzależnioną od preferencji Kandydata
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość szybkiego rozwoju
  • Opracowany plan płynnego wdrożenia się w obowiązki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Junior Software Developer (.net/Angular), Suchy Las (pow. poznański)