Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Software Developer (PHP + Vue.js)

ClicktransO firmie

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

Mile widziane

  • Vue.js

  • Symfony

O projekcie

Szukamy osoby na stanowisko Junior Software Developer (PHP + Vue.js) w serwisie internetowym Clicktrans.pl, działającym na rynku polskim, niemieckim, brytyjskim oraz hiszpańskim.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie serwisu Clicktrans, z którego korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie

  • Praca ze stackiem technologicznym: PHP 7, Symfony 3 i 4, Elasticsearch, Vue.js, Semantic UI, Docker

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w backendzie i PHP

  • Chęć rozwoju w Vue.js

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie)

  • Samodzielność, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i naukę

  • Podstawowa znajomość Linux

  • Znajomość Vue.js

  • Znajomość Symfony

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Dbamy o Twój plan rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju jako developer Python

  • Możliwość rozwoju w ciekawym stacku. Pracujemy na PHP, Symfony, Vue.js, Semantic UI oraz Bootstrap, JQuery, React Native, Python, Machine Learning, Elasticsearch, Docker, mikroserwisy, H2O, Redis, Gallera MariaDB clusters, CI/CD, Jenkins pipelines

  • Pracę w zespole doświadczonych developerów

  • Dobrze udokumentowany, nowy kod. Dbamy o minimalizację długu technologicznego

  • Pracujemy w Scrumie, zespoły developerskie mają jasno określone zadania.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pracę w centrum Gdańska (Grunwaldzka 303)

  • Imprezy integracyjne

  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Clicktrans jest największą w Polsce platformą internetową do zlecania transportu dużych przesyłek. Działamy od 2010 roku i dynamicznie się rozwijamy w Polsce i za granicą.

Dołącz do naszego zespołu w Clicktrans!

Przewiń do profilu firmy