Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Software Developer

Sylius Paweł Jędrzejewski

4 0008 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • znajomość dowolnego, nowoczesnego języka obiektowego

Mile widziane

  • Symfony

  • PHP

System operacyjny

O projekcie

TL;DR: "Sylius szuka Juniorów do pracy nad technologią e-commerce przyszłości"

Sylius to platforma e-commerce Open Source z komercyjną wersją dla dużych merchantów. Tworzymy oprogramowanie, z którego korzysta światowa społeczność programistów (4,5k użytkowników Slacka, 2,5k sklepów produkcyjnych), a także doskonale rozpoznawalne marki, takie jak Raiffeisen, Dr Oetker, czy Jägermeister.

Dołącz do prawdopodobnie najbardziej ogarniętego zespołu e-commerce w Polsce i dołóż swoją cegiełkę do naszego rozwoju.

Twój zakres obowiązków

Będziesz:

● pracować w jednym z najmniejszych zespołów scrumowych, który tworzy jeden z największych projektów open-source w Polsce;

● używać spoko metod pracy typu pair programming, problem grooming, event storming (Więcej info? Patrz niżej!)

● uczyć się od jednych z najlepszych programistów Symfony oraz speców od BDD na świecie (serio, tak nam mówią na konferencjach)

● miał spoko ziomków do grania w planszówki i do dyskusji filozoficzno-ekonomiczno-polityczno-społeczno-religijno-sportowych;

Nasze wymagania

Czego od Ciebie potrzebujemy:

● Zajarania programowaniem i znajomość dowolnego, nowoczesnego języka obiektowego

● Angielskiego B2

● Zacięcia do nauki :)

● Bycia fajną, bystrą osobą z umiejętnościami samodzielnego zarządzania i niskim przywiązaniem do swojego ego

  • Podstawowa wiedza o Symfony

  • Znajomość PHP

  • Napisane pierwsze testy

  • Wiedza, dlaczego kod powinien byc SOLIDny

  • Częste zakupy w internecie :D

To oferujemy

  • Umowa B2B lub Umowa Zlecenie

  • Sprzęt i narzędzia programistyczne: MacBook + Monitor + PHPStorm

  • Minimum 20 dni płatnego urlopu, a jak się polubimy to od 2022 może nawet nielimitowany

  • Udział w zyskach kwartalnych po przepracowaniu z nami 9 miesięcy

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i MultiSport

  • Szansa na ukształtowanie swojej kariery w kierunku usług szkoleniowych i doradczych - w tym podróże zagraniczne (oczywiście jeżeli Cię to jara, do niczego nie zmuszamy :D )

  • Każdy w organizacji może także wyjść z własną inicjatywą twórczą, rolą, ścieżką rozwoju

  • Rozliczamy się zawsze miesięcznie. Nie ma znaczenia czy miesiąc jest dłuższy/krótszy, dni świąteczne także liczymy :)

  • GDZIE: ...kolwiek chcesz. Choć mile widziane są okazjonalne wizyty w Łodzi, żeby zbić pionę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

No dobra, ale… Why (so) Sylius?

Bo sami sobie zadajemy ciągle to pytanie - why? - i potrzebujemy innych młodych geniuszy, którzy pomogą nam rozwikłać zagadkę istnienia ludzkości. Dokąd zmierzamy? Po co nam handel internetowy? Jak żyć?

Rozwijając nasz zespół developerski, szukamy osób, które rozgoszczą się u nas na dłużej, a swoją pomysłowością wzbogacą nas o świeże perspektywy.

Co będziesz u nas robił, ale tak po developersku?

Pracujemy w Scrumie, więc szybko zrozumiesz, kim jest Developer, Scrum Master i Product Owner.

Nasza Product Owner szykuje nam opis featurów do zakodzenia, zmóżdżamy się nad nimi z zespołem, opisujemy, dzielimy na mniejsze i.... kodzimy przez 2 tygodnie.

Codziennie rano mamy Scrum Daily, by każdy wiedział na bieżąco, co się dzieje u reszty. Na koniec sprintu (te dwa tygodnie, pamiętasz? :D) organizujemy Sprint Review i pokazujemy firmie efekty naszej pracy, potem Sprint Retro - gdzie ogarniamy co poprawić, co mogło pójść lepiej.. i od nowa przygoda z PO.

Nudne? Otóż nie, bo kodzimy ciekawe rzeczy :)

Jak kodzimy?

Zaczynamy od Behatów - opisu tego, co chcemy osiągnąć. Potem testy, by wiedzieć jak co ma działać (TDD i inne fajne rzeczy), no i piszemy kodzik :) To, co zakodzone idzie do review, potem merge, QA i kolejny task.

Nie musisz się martwić, że coś zepsujesz, bo nasze CI jest zawsze na posterunku.

Zainteresowany? Jasne, że tak :)