Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Software Developer

IN-Software Polska Sp. z o.o.O firmie

IN-Software Polska Sp. z o.o.

Ziębicka 25

Poznań

Firma IN-Software od 30 lat jest producentem oprogramowania do kompleksowej obsługi firm usługowo-budowlanych i produkcyjnych, które jest codziennie używane przez tysiące użytkowników w Polsce, Austrii i Niemczech. Możemy po-chwalić się produktami, które są oceniane, jako najbardziej stabilne i przyjazne użytkownikom w swojej kategorii.

Poszukujemy młodych, ambitnych osób na stanowisko:

Wymagania:

  • umiejętność programowania C++
  • chęć rozwijania swoich umiejętności programistycznych
  • wykształcenie wyższe (licencjat, inż., mgr) o specjalizacji informatyka, automatyka, matematyka lub pokrewne

Mile widziane:

  • znajomość MS Visual Studio
  • doświadczenie w programowaniu pod Windows
  • znajomość MS SQL Server, Script SQL
  • znajomość narzędzi programistycznych SVN, JIRA, Confluence
  • znajomość AWS (Amazon Web Services)
  • umiejętność programowania C#
  • umiejętność programowania/znajomość środowiska FLUTTER / DART

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w całym cyklu produkcji oprogramowania
  • tworzenie, rozwijanie i utrzymanie aplikacji desktopowych
  • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji mobilnych i webowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • duży wpływ na końcowy produkt (nie będziesz „trybikiem” w wielkiej maszynie korporacji)
  • dobrą organizację, przyjazną atmosferę pracy
  • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi programistycznych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i niemieckiego
  • dofinansowanie aktywności sportowej

Rozwiniesz u nas swoje umiejętności programistyczne. Dołącz do naszego zespołu!

Zgłoszenia wyłącznie pisemne prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie www.in-software.pl

Ogłoszenie archiwalne