Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Software Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Supremo Sp. z o.o. to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się Partnerów Comarch S.A. Jesteśmy liderem sprzedaży systemów Comarch ERP Altum i posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów wdrożeniowych i programistycznych w Polsce.
    Jesteśmy również specjalistami w rozwiązaniach e-commerce oraz partnerem roku Microsft w segmencie SMB w rozwiązaniach Microsoft Office 365.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych osób, które dołączą do zespołu programistów systemów Comarch ERP. Jeżeli nie boisz się wyzwań i chcesz wziąć udział w ciekawych i nowoczesnych projektach programistycznych to czekamy właśnie na Ciebie.

    JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER
    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Tworzenie rozwiązań na platformie Microsoft .NET (C#) oraz Microsoft SQL Server,
    • Integracja z najnowszymi systemami klasy ERP marki Comarch,
    • Udział w projektach wdrożeniowych i programistycznych,
    • Tworzenie dedykowanych rozwiązań biznesowych,
    • Współpraca z zespołem konsultantów.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

    • Chęć poszerzania swojej wiedzy i rozwijania umiejętności programistycznych w technologii Microsoft .Net C#,
    • Umiejętność szybkiego przyswajania zagadnień technicznych,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
    • Preferowani kandydaci to absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów dziennych/zaocznych.

    Mile widzane:

    • Znajomość Windows Presentation Foundation (WPF), WinForms, ASP .NET MVC,
    • Znajomość Entity Framework,
    • Znajomość Windows Communication Foundation (WCF), SOAP, REST
    • Znajomość T-SQL (Microsoft SQL Server),
    • Znajomość Microsoft Visual Studio,
    • Podstawowa umiejętność konfiguracji IIS.

    OFERUJEMY

    • Udział w ciekawych projektach wdrożeniowych w obszarze programowania,
    • Poznanie zasad działania najpopularniejszych systemów Comarch ERP, w tym najnowszego systemu Comarch ERP Altum,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub indywidualnej umowy opartej o własną działalność,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele i zadania,
    • Twórczą atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań, technologii i narzędzi pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.