Oferta pracy

Junior Software Developer

RW Swiss Automation Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji
  • Udział w analizach, testach oraz wdrożeniach wytworzonego oprogramowania
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej oprogramowania
  • Rozwój i utrzymanie Systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (mile widziani studenci ostatnich lat)
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji
  • Dobrej znajomości wybranego języka wysokiego poziomu
  • Znajomości relacyjnych baz danych
  • Samodzielności oraz umiejętności analizowania problemów, diagnozowania i znajdowania rozwiązań
  • Praktycznej znajomości języka angielskiego (praca z dokumentacją w języku angielskim)
  • Komunikatywności oraz chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Prawa jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • Pracę w dziale R&D i udział w projektach rozwojowych
  • Możliwość kształcenia i rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku automotive
  • Pełne wdrożenie pracownika w zakres obowiązków
  • Kartę Multisport oraz inne benefity pracownicze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy