Junior Software Developer

Acturis Poland Sp. z o.o.

  • Legnicka 48f, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Legnicka 48f

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Cześć!

Znasz podstawy C# i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę w świecie IT? Dołącz do naszego zespołu i pod okiem doświadczonych programistów, zostań Junior Software Developer! Z nami nie staniesz w miejscu, stawiamy na ciągły rozwój i nieustanną naukę.

W naszym zespole będziesz budować algorytmy wyceny przy użyciu technologii Product Writer, a po jakimś czasie postawisz swoje pierwsze kroki w C#. Zaaplikuj i dołącz do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie framework produktów

  • Implementowanie algorytmów wyceniających

  • Analizowanie specyfikacji biznesowej

  • Zarządzanie kolejką zleceń i projektów

  • Aktywny udział w usprawnianiu procesów, produktów i dokumentacji

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś studia wyższe

  • Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie

  • Posiadasz zdolności algorytmiczne i logiczne

  • Masz świetną organizację pracy, a wielozadaniowość nie sprawia Ci kłopotu,

  • Zwracasz uwagę na szczegóły,

  • Lubisz zadania indywidualne, jak i zespołowe

  • Jesteś gotowy na dużą ilość nauki

  • Jeśli na powyższe odpowiedź brzmi tak - czekamy na Twoje CV!

To oferujemy

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w zawodzie- sprawnie wprowadzimy Cię w świat IT

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z cyklicznymi podwyżkami- zdajemy sobie sprawę, jak szybko rozwija się branża IT, dlatego oferujemy trzy podwyżki w roku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę z nowymi technologiami

  • Liczne benefity- opieka medyczna, platforma kafeteryjna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do okularów

  • Finansowanie szkoleń i kursów- dla ciągłego rozwoju umiejętności technicznych i językowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Nasza firma jest numerem jeden wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Europie. Działamy globalnie od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania.

Zatrudniamy specjalistów z branży IT– są wśród nas między innymi analitycy, programiści oraz testerzy. Inwestujemy w pracowników, a liderów zespołów wyłaniamy spośród własnych pracowników, co daje szerokie możliwości rozwoju także w tym kierunku.

Przewiń do profilu firmy