Oferta pracy

Junior Software Engineer

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.

  • Swobodna 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Swobodna 1

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • English

  • Team player

  • Communication skills

Mile widziane

  • Js

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie aplikacji webowej - backend tu, frontend tam

  • Dbanie o jakość kodu - nic nie trafi na produkcję bez review

  • Nauka od doświadczonych ludzi - od tego jesteśmy

  • Poszerzanie wiedzy z obszarów nie tylko technicznych - masz nasze pełne wsparcie

  • Korzystamy przede wszystkim z Javy, ale nie wymagamy znajomości tego języka ani żadnej z powiązanych technologii. Pracując z używanymi przez nas narzędziami i tak poznasz je bardzo szybko.

Nasze wymagania

  • Znajomość dowolnego języka obiektowego oraz umiejętność zastosowania go w praktyce

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów informatycznych lub pokrewnych

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Młody i dynamicznie rozwijający się pakiet medyczny

  • Atmosferę comiesięcznych benefitów

  • Ludzi zorientowanych na dostarczenie rozmowy i miłe projekty

  • Możliwość pracy z domu, ogrodu lub piwnicy w trakcie pandemii i nie tylko

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porsche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy