Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Software Tester

Clicktrans

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Selenium

Mile widziane

  • REST

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów manualnych web/mobile

  • Raportowanie błędów

  • Projektowanie manualnych scenariuszy testowych

  • Rozwój w automatyzacji testów z wykorzystaniem Selenium, Python, Javascript

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w manualnym testowaniu oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie)

  • Samodzielność, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju w automatyzacji testów (Python, Selenium)

  • Nastawienie na rozwój i naukę

  • Dobra znajomość Windows/Linux

  • Certyfikat ISTQB

  • Znajomość narzędzi z grupy Selenium, interfejsów REST, systemu kontroli wersji GIT

To oferujemy

  • Umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w centrum Gdańska (Grunwaldzka 303)

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia

  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Szukamy osoby na stanowisko Junior Software Tester w serwisie internetowym Clicktrans.pl, działającym na rynku polskim, niemieckim, brytyjskim oraz hiszpańskim.

Clicktrans jest największą w Polsce platformą internetową do zlecania transportu dużych przesyłek. Działamy od 2010 roku i dynamicznie się rozwijamy w Polsce i za granicą.

Dołącz do naszego zespołu w Clicktrans!

Przewiń do profilu firmy