Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Software Tester / QA Engineer

PURE INTERACTIVEO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testów w oparciu o wymagania oraz dokumentację projektową

  • przeprowadzanie testów aplikacji internetowych i stron www

  • raportowanie wyników testów oraz zgłaszanie defektów

  • planowanie i organizacja własnej pracy z uwzględnieniem terminów

Nasze wymagania

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie w testowaniu

  • jesteś mega dokładny/a

  • lubisz wiedzieć jak coś działa i dlaczego

  • jesteś ambitny/a i chcesz uczyć się nowych rzeczy i poszerzać swoje umiejętności

  • jesteś komunikatywny/a - generalnie trzeba się dogadywać z człowiekami:)

  • masz wyższe wykształcenie techniczne

  • masz Certyfikat ISTQB Foundation Level

  • potrafisz testować REST API za pomocą takich narzędzi jak Postman, JMeter

  • znasz narzędzia wspomagające proces testowy

  • interesujesz się automatyzacją testów

  • mile widziana znajomość podstaw baz danych

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, z młodymi ludźmi w sympatycznym biurze w okolicach Bagrów

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań

  • mentoring od mega doświadczonych software architektów i deweloperów

  • realizację projektów z różnych obszarów biznesowych i różnych branż.

PURE INTERACTIVE

Cześć,

Tutaj Pure Interactive. Wierzymy, że innowatorzy i wizjonerzy zmieniają świat, a najlepszym narzędziem do tego jest software. Projektujemy, produkujemy użyteczne i ładne dedykowane aplikacje internetowe, które rozwiązują złożone problemy biznesowe. Rozwijamy również własny produkt Saly - platformę e-commerce B2B.

I właśnie tutaj potrzebujemy Ciebie - rozwijaj z nami swoja karierę.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Tworzymy autorskie systemy CRM, aplikacje webowe, Saly - system ecommerce B2B.