Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Solution Architect UC/Młodszy Inżynier UC

Innergo Systems Spółka z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny telekomunikacji oraz systemów przyzywowych;

  • Przygotowywanie ofert, tworzenie architektury i koncepcji systemów komunikacyjnych i przyzywowych;

  • Doradztwo i dobór rozwiązań oraz przygotowywanie projektów zgodnie z potrzebami klienta;

  • Definiowanie wymogów i zakresów;

  • Współpraca z klientami, tworzenie i prowadzenie prezentacji;

  • Demonstracja produktów;

  • Współpraca z działami technicznym i handlowymi;

  • Utrzymanie kompetencji i certyfikacji w ramach współpracy INNERGO z dostawcami rozwiązań IT.

Nasze wymagania

  • Posiadasz umiejętności analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się, pracy zespołowej, jak i samodzielnej;

  • Posiadasz umiejętności prezentacji, prowadzenia spotkań i rozmów z klientami zarówno na płaszczyźnie technologicznej, jak i biznesowej;

  • Bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie;

  • Cechuje Cię kreatywność w podejściu do projektów i umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Jesteś gotowy do odbywania podróży służbowych;

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży ICT;

  • Znajomość rozwiązań Alcatel-Lucent, Cisco, Poly, Avaya, ASCOM;

  • Znajomość technologii VoIP, IT czy rozwiązań wideo-konferencyjnych;

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technik informatycznych/ telekomunikacji.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w modelu hybrydowym ustaloną bezpośrednio ze swoim przełożonym;

  • Szkolenia rozwijające kompetencje;

  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • programy motywacyjne

  • wsparcie zespołu

Zakres wdrożeń realizowanych przez INNERGO:

  • Sieci LAN i WLAN, MPLS, SD WAN, Wi-Fi;

  • Systemy telekomunikacyjne klasy Enterprise;

  • Platformy serwerowe i macierzowe;

  • Infrastruktura pasywna serwerowni;

  • Wdrożenia systemów z zakresu cyberbezpieczeństwa;

  • Dostawy i serwis urządzeń Apple;

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;

  • Prywatne sieci 5G i LTE;

  • Rozwiązania klasy Connected City;

  • Aplikacje z wykorzystaniem platform „no-code“;

W związku z rozbudową Działu Wsparcia Technicznego w INNERGO, poszukujemy osoby, która wesprze działania naszych handlowców.

Istotną w pracy Solution Architect’a jest umiejętność doboru najlepszego rozwiązania uwzględniającego potrzeby Klienta.

Praca w INNERGO to codzienna styczność z nowoczesną technologią, światowymi wiodącymi producentami, To także współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji ustalonych wyników.

Jeśli więc jesteś osobą zainteresowaną rozwiązaniami IT i chcesz rozwijać swoje kompetencje ta oferta czeka właśnie na Ciebie. Zapraszamy do aplikowania!

Czeka na Ciebie wiele wyzwań, ale i satysfakcja z realizacji zadań.

INNERGO to firma zbudowana w 100% w oparciu o polski kapitał. Działamy na rynku integratorów IT od 2009 roku i zatrudniamy obecnie ponad 100 osób.

Od początku działania firmy postawiliśmy sobie za cel realizacje zaawansowanych technologicznie projektów integracji teleinformatycznej, łącząc ofertę światowej klasy producentów z szerokim portfolio własnych usług. Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji cyfrowej wielu firm, realizując ponad 2000 projektów, dla klientów z różnych branż.

Przewiń do profilu firmy