Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Sourcing Manager Direct/Indirect

JELFA

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wydatkami bezpośrednimi/pośrednimi (Direct/Indirect spend)

  • Opracowanie i zarządzanie procesem RFI/RFP zgodnie z polityką sourcingową,

  • Pozyskiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych oraz zarządzanie relacjami z już istniejącymi dostawcami.

  • Identyfikowanie, wdrażanie i śledzenie projektów oszczędnościowych,

  • Monitorowanie wydatków, zakresu umów i ryzyk,

  • Badanie i analiza rynku branżowego w ramach przypisanych kategorii, udział w targach i konferencjach,

  • Przygotowywanie rekomendacji wyboru dostawców,

  • Rozwijanie kontaktów z odpowiedzialnymi menedżerami poszczególnych kategorii w celu znalezienia regionalnych synergii,

  • Wspieranie kupców operacyjnych w razie konieczności eskalacji,

  • Współpraca z pozostałymi działami w przedsiębiorstwie zaangażowanymi w dany proces,

  • Utrzymanie zgodności z wszystkimi zasadami i wytycznymi dotyczącymi oceny, wyboru i zatwierdzania dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie administracji łańcucha dostaw/chemii/biologii lub równoważne,

  • Znajomość aplikacji Microsoft Office (Excel/Word/PowerPoint) umożliwiająca sprawną analizę i prezentację danych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 umożliwiająca płynną komunikację w mowie i piśmie,

  • Umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów, samoorganizacja i zarządzanie czasem, zarządzanie konfliktami, myślenie analityczne, orientacja biznesowa, praca zespołowa, nastawienie "can-do", wielozadaniowość

  • Dobre zrozumienie zakresu działań działów Procurementu, Zakupów, Planowania Produkcji, Zapewnienia Jakości i Kontroli Jakości

Mile widziane

  • Doświadczenie w bezpośrednich lub pośrednich zakupach w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość systemów ERP (preferowany SAP),

  • Znajomość systemów wspierających pracę Działu Procurement (np. SAP Ariba, Provalido, narzędzia eSourcing).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

  • Stanowisko pełne wyzwań z możliwością wywarcia znaczącego wpływu na biznes,

  • Możliwość pracy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, karty sportowe/Sodexo, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, platforma do nauki języków obcych i wiele więcej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

Masz głowę pełną pomysłów? Lubisz negocjować?

Jesteś osobą myślącą strategicznie? Aplikuj na stanowisko Junior Sourcing Managera w Przedsiębiorstwie Farmaceutycznym Jelfa S.A.

Masz szansę pracować w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce o ponad 75-letniej historii.

Szukamy utalentowanych, ambitnych i pełnych entuzjazmu osób, które staną się częścią małego zespołu, w którym czeka wiele wyzwań, wielka energia, przyjazna atmosfera i gdzie żaden dzień nie jest taki sam.

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i czujesz, że praca w naszej firmie pozwoli zrealizować Twoje zawodowe oczekiwania, prześlij swoje CV wypełniając formularz aplikacyjny dostępny pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

JELFA

Pharmaceutical Company Jelfa S.A. is one of the largest pharmaceutical companies in Poland. In 2011 Jelfa SA became a part of an international pharmaceutical conglomerate Bausch Health Companies Inc. which develops, manufactures and supplies a wide range of top quality Rx and OTC drugs, dietary supplements, medical devices and medical equipment. We are delivering on our commitments by building an innovative company dedicated to improving global health. More than 150 million people around the world use our products every day.

Our 21,000 employees around the world are united by a mission to improve people's lives through involvement in projects related to education, health prevention and the promotion of active lifestyles.

Przewiń do profilu firmy