Logo Pracuj.pl

Junior Sourcing Partner

Tutlo Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie kandydatów przy użyciu social media i platform specjalistycznych
  • tworzenie treści do ogłoszeń i spersonalizowanych komunikatow
  • budowa portfolio i profili kandydatów, ogloszen
  • budowanie pierwszego kontaktu z kandydatami
  • współpraca z Recruitment Partnerami i Marketingiem w zakresie swojej odpowiedzialnosci
  • aktywny udzial w budowaniu pozytywny wizerunku pracodawcy
  • raportowanie i analiza wyników

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sourcingu kandydatów różnymi kanałami bądz jestes gotow na ta sciezke rozwoju
  • szukasz rozwiązań, jestes proaktywny i pomyslowy i masz orientacje na cel
  • masz wysokie kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilną współpracę
  • Biuro w centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami
  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie
  • Swobodną atmosferę i brak dress code’u

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Cześć ! Jesteśmy Tutlo! Zastanawiasz się czym się zajmujemy ? ;)

Prowadzimy platformę interaktywną do nauki języka angielskiego. Co wyróżnia nas na tle innych, to możliwość umówienia nauki "na żądanie" Ciekawie prawda? Brak sztywnych ram. To nasz klient decyduje kiedy chce się uczyć. Dzięki takiego indywidualnemu podejściu mamy już ponad 22000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z ponad 40 różnych kursów prowadzonych przez 650+ native speakerów i lektorów polskojęzycznych.

Junior Sourcing Partner, Łódź