Oferta pracy

Junior Specialist with English

SmartWays

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób, które dobrze posługują się językiem angielskim!

Jeżeli chcesz rozpocząć karierę w jednym z czterech obszarów:

• Finance and Accounting

• Sales and Fulfillment

• Sourcing and Procurement

• Customer Service

Śmiało aplikuj!

Oferujemy w pełni płatny program nauki, który trwa około 3 miesiące. Po tym okresie będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz z naszym zagranicznym klientem.

Nasz zespół nauczy Cię wszystkiego od podstaw, będziesz miał wpływ na funkcjonowanie firmy, a po ukończeniu stażu będziesz mógł pracować jako Junior Specialist!

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie atutem!

To oferujemy

  • Szybki i zdalny proces rekrutacyjny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca zdalna na czas pandemii