Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior specjalist w zespole Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego

"HRP Group" Spółka z o.o.

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Wierzymy, że duże sukcesy osiągać można zachowując atmosferę małej firmy. Nasza siedziba mieści się w Łodzi na Księżym Młynie, w miejscu z własną historią i duszą. Od lat realizujemy projekty rozwojowe dla regionu. Szukamy ludzi, z którymi wspólnie będziemy się rozwijać. Jesteśmy HRP.

W HRP wierzymy w ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa dzięki energii funduszy europejskich. Od 2004 r. wspieramy naszych Klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji dla firm planujących rozwój poprzez inwestycje i rozwój w obszarze zasobów ludzkich.

W Zespole Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego podejmujemy szerokie spektrum działań umożliwiające nam realizację różnorodnych projektów. Udzielając dotacji z EFS wspieramy osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, przedsiębiorców w zatrudnianiu młodych, roztaczamy opiekę na osobami starszym w postaci opieki długoterminowej, rozdajemy teleopaski dla osób niesamodzielnych, by dać im poczucie bezpieczeństwa. W ramach projektu prowadzimy Klub Seniora oraz powiększamy grono wolontariuszy. Blisko współpracujemy z Fundacjami.

Odpowiedzialność i zadania

  • działania operacyjne związane z realizacją projektów medycznych/dotacyjnych/dla pracodawców
  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej i merytorycznej z realizowanego projektu
  • kompletowanie dokumentacji merytorycznej niezbędnej do realizacji projektów z instytucjami finansującymi / wykonawcami
  • prowadzenie zadań związanych z monitoringiem
  • udział w kontroli i rozliczeniach finansowych
  • analizowanie i monitorowanie prawidłowości procesów
  • udział w realizacji działań o charakterze informacyjno-promocyjnym
  • realizacja prac związanych z organizacją bieżących spotkań projektowych z uczestnikami
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji dla podpisania umowy o dofinansowanie

Oczekiwania

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie
  • dobra znajomość excela i worda
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • praca zespołowa
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie przy rozliczaniu projektów finansowanych ze środków UE

Oprócz wyzwań zawodowych oferujemy również

  • pracę w zespole, który lubi to co robi
  • dużą samodzielność w działaniu
  • liczne wyzwania projektowe
  • pracę przy interesujących projektach, poprzez które mamy realny wpływ na świat, w którym żyjemy
  • możliwość nabywania wiedzy z zakresu: finansów, księgowości, prawa, wyboru wykonawców – bez limitu
  • możliwości nabywania umiejętności z zakresu: zarządzania projektami, budowania relacji, komunikacji, generowania nowych pomysłów.

Nasze standardy

umowa o pracę

cykliczne spotkania zespołu

biuro w centrum

dofinasowanie do pakietu sportowego OK System

prywatna opieka medyczna Compensa Multi Zdrowie

prywatne ubezpieczenie na życie

biblioteczka firmowa

parking

miejsce na rowery

work-life balance

bonus świąteczny

Zapraszamy do współpracy osoby zarówno z doświadczeniem zawodowym, jak i te które nim nie dysponują.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem w tytule: REKRUTACJA-JUNIOR SPECJALIST

Brzmi dobrze? Czekamy na Ciebie.

Ogłoszenie archiwalne