Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior - Specjalista ds. Relacji z Dostawcami Usług

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DSA Sp. z o.o. Autoryzowany przedstawiciel jednego z największych banków w Polsce.

    Nasze ponad 10-letnie doświadczenie, poparte wieloma sukcesami w outsourcingu pracowników, sprzedaży, doradztwie i rekrutacji w branży finansowej, gwarantuje profesjonalną obsługę klientom oraz satysfakcję
    i możliwości rozwoju naszym pracownikom.

    Obecnie dla dużego, międzynarodowego Banku, poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Stanowisko usytuowane w Zespole Zarządzania Relacjami z Dostawcami w Departamencie Operacji Rynków Finansowych. Zespół odpowiada za koordynację relacji z dostawcami usług do Banku, monitoring umów, ocenę jakości dostarczanych usług, relacje z podmiotami nadzorczymi w sprawie umów outsource’ ingu.

    Główne zadania:

    • Utrzymywanie relacji z dostawcami usług do Banku,
    • Okresowy monitoring umów,
    • Regularny monitoring i raportowanie jakości usług dostarczanych przez Dostawców do Banku pokrywających zarówno systemy informatyczne jak i pozostałe usługi,
    • Dbanie o zgodność procesów dokumentacyjnych związanych z relacjami z Dostawcami z wewnętrznymi regulacjami Banku, jak i obowiązującymi na rynku standardami,
    • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji na potrzeby ciał nadzorczych oraz audytu,
    • Bieżące wsparcie pozostałych zespołów w Departamencie w zakresie prowadzonych kontroli czy projektów.

    Kogo szukamy/ Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub (w trakcie studiów, pozwalających na pracę na pełen etat)
    • Warunek konieczny - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, poziom B2 min.
    • Mile widziane doświadczenie w bankowości, pracy z umowami outsource’ ingowymi
    • Dobra znajomość aplikacji pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy samodzielnej jaki i grupowej
    • Doskonała organizacja czasu
    • Determinacja na osiąganie wyników

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę na pełen etat, od poniedziałku - piątku, godz. 9-17
    • Pracę w międzynarodowym środowisku – częste kontakty z regionalnymi partnerami.
    • Możliwość zdobycia eksperckiej wiedzy w zakresie produktów finansowych oferowanych przez Bank.
    • Podniesienie kwalifikacji w obszarze zarządzania relacjami z dostawcami. .
    • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie (CV) oraz o konieczne dopisanie poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
    „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z DSA Sp. z o.o., w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”
    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest DSA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Młynarska 48. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane CV