Oferta pracy

Junior Specjalistka ds. obsługi klienta - język niemiecki

SALES HR

6 0006 800 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska firma, działająca na niemieckich rynkach. Szukamy osoby na stanowisko: Junior Specjalistka ds. obsługi klienta - język niemiecki.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji wysyłanej do klienta

  • organizacja przejazdów pracowników wysyłanych do Niemiec

  • odpowiadanie na maile, telefony

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)

  • nieszablonowa, otwarta osobowość, nakierunkowana na rozwiązywanie problemów

  • uśmiech, pozytywne nastawienie oraz chęć nauki

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę : 6000 - 6800 PLN

  • duża samodzielność

  • praca w niedużym, zgranym zespole

  • nieszablonowe i ciekawe wyzwania

  • pakiet benefitów

  • pracę w centrum Krakowa w komfortowo urządzonym biurze