Logo Pracuj.pl

Junior SQL Developer

IT Excellence Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie potrzeb klienta,
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • wdrażanie i konfiguracja systemu obiegu dokumentów ITE Workflow,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne klientów.

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy:
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomości baz danych MsSQL i języka SQL,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane:
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych,
  • doświadczenie w pracy z Sage Symfonia lub innymi systemami klasy ERP,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • przyjazne warunki pracy w zespole specjalistów,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • poszerzanie swojej wiedzy przez udział w ciekawych projektach,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.
  • Chętnie porozmawiamy z każdym kandydatem więc jeśli chcesz przyczynić się do wspólnego sukcesu IT Excellence, dołącz do nas i wyślij swoje CV!

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie i wspierających rozwój biznesu naszych Klientów.

W IT Excellence stawiamy na ludzi. Dbamy o nasz zespół. Eliminujemy stres i presję czasu, aby stworzyć warunki do kreatywnego myślenia.

Junior SQL Developer, Warszawa