Logo Pracuj.pl

Junior SQL Developer

UNITY-T GROUP sp. z o.o. sp.k.O firmie

UNITY-T GROUP sp. z o.o. sp.k.

Aleje Jerozolimskie 212A

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • Jira

  • Git

  • GitLab

  • SQL

  • OLTP

Mile widziane

  • ETL (SSIS)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w stale rozwijającym się projekcie branży ubezpieczeniowej w Polsce,
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań bazodanowych dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych,
  • Modelowanie struktur danych,
  • Implementacja procesów bazodanowych,
  • Testowanie oraz wdrażanie tworzonych rozwiązań,
  • Rozwijanie i optymalizacja wydajności już działających procesów

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2-lata doświadczenia w komercyjnych projektach,
  • Potrafisz implementować rozwiązania transakcyjne,
  • Lubisz obustronną wymianę wiedzy z zespołem :)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

>50

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji w obszarach najnowszych technologii
  • realny wpływ na tworzone produkty
  • swobodę w realizacji oraz doborze narzędzi
  • udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali
  • przyjazną, zespołową atmosferę
  • elastyczny czas pracy
  • strefę relaksu z piłkarzykami
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa techniczna

3

Decyzja

Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie IT.

Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta. Podczas naszych działań bardzo dużo uwagi poświęcamy użytkownikowi końcowemu.

Do naszego zespołu poszukujemy pasjonatów programowania i technologii internetowych. Dla nas liczą się umiejętności, więc nie musisz przejmować się brakiem dyplomów.

Jeżeli chcesz pracować w spokojnym rytmie pracy, bez stresu i szukasz długoletniego zatrudnienia, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Junior SQL Developer, Aleje Jerozolimskie 212A, Włochy, Warszawa