Oferta pracy

Junior SQL / ERP Developer

BPX S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BPX S.A.

Powstańców Śląskich 28

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • MS SQL

Mile widziane

  • .NET

  • C#

  • VB.NET

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikowanie, analizowanie i tworzenie obiektów bazodanowych (T-SQL)

  • Wsparcie (techniczne / bazodanowe) i rozwój systemu ERP - Infor CloudSuite Industrial

  • Tworzenie i modyfikacja raportów w oparciu o specyfikację biznesową (SSRS / SSAS / Infor Flex)

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL)

  • Umiejętność analitycznego myślenia, chęć rozwijania swoich umiejętności i poszerzania wiedzy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Podstawowa umiejętność programowania w dowolnym języku zorientowanym obiektowo

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pełne wsparcie i mentoring w procesie wdrożenia

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • elastyczne godziny pracy [core working hours: 10-16]

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe / karta Multi-sport / Opieka medyczna / współfinansowanie szkoleń)

  • Możliwość zdobycia wiedzy z zakresu BI / ETL / .NET / C# / VB.NET (w zależności od wybranej przez Ciebie ścieżki rozwoju)

  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach - również dla międzynarodowych przedsiębiorstw opartych na oprogramowaniu Microsoft i Infor

  • Pracę w zespole, w którym pielęgnujemy atmosferę opartą na współpracy, dialogu i zaufaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BPX S.A.

Posiadasz podstawową znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL) i chcesz rozpocząć swoją przygodę w świecie IT?

To zdecydowanie oferta dla Ciebie! :)

Miejsce pracy: praca stacjonarna w biurze BPX we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 28)

Przewiń do profilu firmy