Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Store Manager (k/m)

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    VAN GRAAF to odnoszący sukcesy, międzynarodowy Dom Mody z bogatą tradycją. Wyróżnia nas unikalne połączenie wysokiej jakości oraz fascynacji modą. Oferujemy kompetentne doradztwo oraz szeroki wybór marek – od wysokiej jakości klasyków, poprzez międzynarodowe designerskie marki, kończąc na kolekcjach młodych projektantów. Od 2001 roku dynamicznie rozwijamy swoją działalność na terenie Europy. Posiadamy już osiem Filii w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce.

    Do naszych Domów Mody w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

    (Pełen etat, umowa o pracę)

    Po okresie wdrożeniowym przejmiesz zarządzanie Domem Mody oraz odpowiedzialność za wszystkich pracowników.

    Zadania na stanowisku:

    Ściśle współpracujesz ze Store Managerem i wspierasz go w codziennych zadaniach. Motywujesz i zarządzasz pracownikami podległych działów. Analizujesz wyniki, obserwujesz rynek, trendy i dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z Działem Zakupów oraz współpracownikami. Reprezentujesz firmę i wprowadzasz działania marketingowe, mające na celu umocnienie marki i wyróżnienie się na tle konkurencji.

    Profil kandydata:

    Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży modowej oraz masz ukończone studia z zarządzania. Twoje doświadczenie w handlu detalicznym umiesz połączyć z naszym know-how. Możesz pochwalić się wyczuciem mody i stylu. Umiejętności analityczne i strategiczne nie są Ci obce, jesteś dynamiczny i pewny siebie w tym, co robisz. Twoje zaangażowanie w obsługę klienta udziela się innym. Do komunikacji z kolegami z zagranicznych filii używasz biegle języka niemieckiego i angielskiego. Jesteś mobilny i gotowy do relokacji.

    Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie online kompletnej aplikacji w formacie PDF z podaniem numeru referencyjnego 1311.

    bottom