Oferta pracy

Junior Store Manager (k/m) z jęz. niemieckim lub angielskim

VAN GRAAF GmbH Sp.k.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Moda & Styl, 800 zaangażowanych pracowników, 16 nowoczesnych Domów Mody w 5 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Do naszych Domów Mody w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Pełny etat, umowa o pracę

Numer ref.: 2660

Po okresie wdrożeniowym przejmiesz zarządzanie Domem Mody oraz odpowiedzialność za wszystkich pracowników.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

Jako Junior Store Manager poszerzasz swoją wiedzę i umiejętności, korzystając z doświadczenia kolegów w różnych Filiach w Polsce. Zapoznasz się dokładnie z procesami i obszarami naszego przedsiębiorstwa, jesteś odpowiedzialny/a za powierzone projekty, a także zastępujesz Managerów podczas ich niebecności (urlopy). Zarządzanie personelem, gospadarka materiałowa, VM oraz sprzedaż to obszary, za które przejmiesz odpowiedzialność po okresie wdrożeniowym. Analizujesz wyniki, obserwujesz rynek, trendy i dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z Działem Zakupów oraz współpracownikami. Reprezentujesz firmę i wprowadzasz działania mające na celu umocnienie marki i wyróżnienie jej na tle konkurencji.

Sprawdź, czy do nas pasujesz?

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najchętniej w branży modowej oraz masz ukończone studia z zarządzania.
  • Twoje doświadczenie w handlu detalicznym umiesz połączyć z naszym know-how.
  • Możesz pochwalić się wyczuciem mody i stylu.
  • Posiadasz umiejętności analityczne i strategiczne.
  • Jesteś dynamiczny/a i pewny/a siebie w tym, co robisz.
  • Do komunikacji z centralą i kolegami z zagranicznych filii używasz biegle języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Jesteś gotowy/a do zmiany miejsca zamieszkania (relokacja).

Co zyskasz pracując z nami?

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego;
  • work-life-balance  („wczasy pod gruszą”, karta MULTISPORT, świeże owoce);
  • strój służbowy, rabaty pracownicze;
  • opiekę medyczną w Lux Med;
  • dogodną lokalizację miejsca pracy.
Zainteresowany/a?? Prześlij nam swoje cv (nr ref. 2660).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy