Junior Store Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Katowice 33944/001

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży fashion, która posiada sieć sklepów na terenie Polski i Europy. W związku ze stałym rozwojem firmy obecnie szukamy osoby na stanowisko Junior Store Manager.

    Informacje o kliencie

    Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na funkcjonowanie sklepu.

    Opis stanowiska

    Wspieranie Store Managera w prowadzeniu sklepu

    Analiza bieżących wyników sprzedaży

    Zarządzanie personelem sklepu poprzez delegowanie zadań, motywowanie i szkolenie zespołu

    Współpraca z działami Zakupów oraz Visual Merchandising

    Dbanie o profesjonalną obsługę klienta

    Profil kandydata

    Doświadczenie w pracy w branży retail

    Umiejętności zarządzania i motywowania podległego zespołu

    Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

    Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    Praca w międzynarodowej, stabilnej organizacji o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej

    Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

    Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet premiowy

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców