Oferta pracy

Junior Storefront Specialist

11 bit studios S.A.

  • Brzeska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Brzeska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i aktualizowanie opisów produktów na platformach posiadających CMS (Content Management System), np.: Steam, Epic Games Store, Microsoft Store,

  • Wprowadzanie i aktualizowanie opisów oraz assetów w FTP (File Transfer Protocol) dla partnerów nie posiadających CMS,

  • Zlecanie wymaganych materiałów promocyjnych działowi marketingu,

  • Pilnowanie harmonogramu submisji materiałów do partnerów i zgłaszanie ryzyk związanych z tym harmonogramem,

  • Aktualizowanie systemów Jira oraz Confluence.

Nasze wymagania

  • Minimum półrocznego doświadczenia w obszarze e-commerce,

  • Zainteresowania oraz znajomości branży gier,

  • Chęci rozwoju i pozyskiwania wiedzy,

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych,

  • Proaktywności,

  • Wysokich umiejętności organizacji pracy własnej,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży gier,

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania kartami produktów.

To oferujemy

  • Elastyczny godziny pracy,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Bonus roczny,

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej,

  • Wyjazdy na wydarzenia branżowe,

  • Nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

11 bit studios to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wydawaniu gier video. Jesteśmy spółką akcyjną notowaną na GPW. Rezydujemy w Warszawie, ale działamy na całym świecie. Możesz nas kojarzyć z takich gier jak: This War of Mine i Frostpunk.

Przewiń do profilu firmy

Do działu Business Development poszukujemy osoby, która będzie odpowiadać za to, żeby nasze karty produktów na wszystkich storefrontach prezentowały się jak najlepiej, zawsze były zgodne z aktualnym stanem gry i najlepszymi praktykami rynkowymi. Naturalnie 11 bit studios nie prowadzi własnego e-commerce, jako takiego, ale nasze strony produktów na platformach sprzedażowych oglądają miliony ludzi.