Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Strategic Purchaser

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.O firmie

10 00012 000 brutto / mies.
  • osiedle Lecha 121, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

osiedle Lecha 121

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna organizacja całego procesu zakupowego, począwszy od badania rynku do negocjacji warunków umów, dla lokalnych rynków zbytu obszaru CEE (ze szczególnym uwzględnieniem krajów: Polska, Szwajcaria i Austria)

  • bieżące monitorowanie i analiza rynku zakupowego

  • reprezentowanie firmy w przetargach

  • zmniejszenie bazy dostawców poprzez łączenie wydatków w krajach

  • utrzymywanie relacji handlowych z przyszłymi, jak i obecnymi kontrahentami

  • optymalizacja narzędzi lokalnego oprogramowania zakupowego

  • reprezentacja firmy na arenie międzynarodowej

  • kooperacja z innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe

  • zainteresowanie tematyką procesów zakupowych

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze zakupów

  • j. angielski na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny, znajomość j. niemieckiego- umożliwiająca swobodną komunikację

  • łatwość w prowadzeniu negocjacji i dokonywaniu analiz

  • otwartość, swoboda komunikacji w grupie i poczucie humoru są twoimi atutami

  • gotowość do podróży krajowych i zagranicznych (Austria, Niemcy, Szwajcaria)- po okresie pandemii

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku zarządzania energią

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • otwarta kultura komunikacji

  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrażania

  • elastyczny czas pracy umożliwiający zachowanie work-life-balance

  • praca w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Techem oferuje innowacyjne rozwiązania służące zwiększeniu efektywności energetycznej w nieruchomościach co pozwala zaoszczędzić rocznie ok. 8,5 mln ton CO2 oraz do 1,5 mld EUR kosztów ogrzewania. Służymy klientom i środowisku od 60 lat w ponad 20 krajach na całym świecie.

Nasi pracownicy są naszą największą wartością, dlatego rozszerzamy nasz dział zakupów o zmotywowanego, zorientowanego na wynik pracownika, który profesjonalnie i pełen pasji stanie się częścią naszego europejskiego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dołączyć do zgranego zespołu w firmie będącej liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań ? Czekamy na Twoją aplikację w języku angielskim.