Logo Pracuj.pl

Junior Strategic Purchaser

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.O firmie

10 000–12 000
brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

osiedle Lecha 121

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna organizacja całego procesu zakupowego, począwszy od badania rynku do negocjacji warunków umów, dla lokalnych rynków zbytu obszaru CEE (ze szczególnym uwzględnieniem krajów: Polska, Szwajcaria i Austria)
  • bieżące monitorowanie i analiza rynku zakupowego
  • reprezentowanie firmy w przetargach
  • zmniejszenie bazy dostawców poprzez łączenie wydatków w krajach
  • utrzymywanie relacji handlowych z przyszłymi, jak i obecnymi kontrahentami
  • optymalizacja narzędzi lokalnego oprogramowania zakupowego
  • reprezentacja firmy na arenie międzynarodowej
  • kooperacja z innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • zainteresowanie tematyką procesów zakupowych
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze zakupów
  • j. angielski na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny, znajomość j. niemieckiego- umożliwiająca swobodną komunikację
  • łatwość w prowadzeniu negocjacji i dokonywaniu analiz
  • otwartość, swoboda komunikacji w grupie i poczucie humoru są twoimi atutami
  • gotowość do podróży krajowych i zagranicznych (Austria, Niemcy, Szwajcaria)- po okresie pandemii
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku zarządzania energią
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • otwarta kultura komunikacji
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrażania
  • elastyczny czas pracy umożliwiający zachowanie work-life-balance
  • praca w systemie hybrydowym

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Techem oferuje innowacyjne rozwiązania służące zwiększeniu efektywności energetycznej w nieruchomościach co pozwala zaoszczędzić rocznie ok. 8,5 mln ton CO2 oraz do 1,5 mld EUR kosztów ogrzewania. Służymy klientom i środowisku od 60 lat w ponad 20 krajach na całym świecie.

Nasi pracownicy są naszą największą wartością, dlatego rozszerzamy nasz dział zakupów o zmotywowanego, zorientowanego na wynik pracownika, który profesjonalnie i pełen pasji stanie się częścią naszego europejskiego zespołu.

Chcesz dołączyć do zgranego zespołu w firmie będącej liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań ? Czekamy na Twoją aplikację w języku angielskim.

Junior Strategic Purchaser, osiedle Lecha 121, Poznań