Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Strategy Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DDOB (partner grupy AdNext) to platforma zrzeszająca społeczność młodych gwiazd internetu. Pomagamy zabłysnąć twórcom i infuencerom, jednocześnie wspierając działania marketingowe znanych marek. Nasz zespół tworzą ludzie uzależnieni od internetu i mediów społecznościowych. Nie leczymy się,  uzależnienie przekuwamy w sukces.

    Do swojego zespłu szukamy osoba na stanowisko:

    Junior Strategy Manager (influencer markrting)
    Miejsce pracy: Warszawa
    JSM/DD/01/2019

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie pomysłów na kampanie z klientem;
    • samodzielna realizacja projektów;
    • tworzenie prezentacji ofertowych dla Klientów;
    • wycenianie oraz negocjowanie z twórcami internetowymi.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej, interaktywnej lub PR-owej;
    • bogata wiedza o twórcach działających na Blogach, Youtube, Instagramie;
    • głowa pełna pomysłów;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • komunikatywność;
    • znajomość obsługi MS OFFICE (szczególnie Power Point);
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Oferujemy:

    • środowisko pracy  pełne pasjonatów, łączących w sobie kreatywność, zmysł analityczny i czujność na zmiany zachodzące w świecie marketingu;
    • poznanie specyfiki branży influencer marketingu;
    • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;
    • brak korporacyjnych procedur i struktur;
    • biuro w dogodnej lokalizacji – Centrum;
    • imprezy i wyjazdy integracyjne (żagle);
    • pakiet medyczny i sportowy.
    Jeżeli jesteś zmęczony dalszym poszukiwaniem odpowiedniej pracy i uważasz, że będziesz niezastąpiony na tym stanowisku – kliknij „Aplikuj”.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.