Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Support Specialist z językiem angielskim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Junior
    Support Specialist
    z językiem angielskim
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki

    • współpraca w międzynarodowych projektach,
    • testowanie rozwiązań i zmian produktowych,
    • bieżąca obsługa zgłoszeń od klientów i użytkowników,
    • monitorowanie i koordynacja rozwiązywania zgłoszeń zgodnie z obowiązującymi standardami,
    • współpraca przy tworzeniu, rozwoju i utrzymywaniu narzędzi do obsługi oraz procesów.

    Wymagania

    • płynna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość MS Office,
    • doświadczenie w obsłudze klienta lub chęć rozwoju w tym obszarze,
    • dyspozycyjność,
    • łatwość w przygotowywaniu raportów i analiz,
    • umiejętność pracy na wysokościach
      (12 piętro budynku) ;).

    Oferta

    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • bogaty pakiet benefitów (m.in. opcje na akcje, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z platformy MyBenefit/ karta Multisport Benefit Systems etc.),
    • nielimitowany dostęp do platform rozwojowych typu lynda.com, SafariBooksOnline etc.,
    • owoce, soki, muesli i inne smakołyki dostępne w naszych kuchniach,
    • płatny urlop na rzecz wolontariatu.

    Pearson IOKI to około 160 -osobowy,
    pełen pasji i zaangażowania zespół
    zajmujący się tworzeniem platform
    e-learningowych o ogólnoświatowym
    zasięgu. Mieścimy się w Poznaniu
    w Centrum Zaawansowanych
    Technologii – Nobel Tower.

    Jeśli chcesz wraz z nami kształtować
    przyszłość globalnej edukacji,
    to zapraszamy.

    Jak aplikować?