Ta oferta pracy jest nieaktualna od 342 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior System Administrator

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    System Administrator
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: Nr ref. Dev/Ops

    Axxiome Polska należy do globalnej grupy Axxiome z siedzibą w Szwajcarii, specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla banków, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie.

    Nowoczesne technologie mobilne oraz webowe sprawiają, że Twoje serce bije szybciej? Marzysz o stworzeniu aplikacji dostępu bankowego? Widzisz się w roli konsultanta umiejącego przekuć wymagania klienta na działający produkt? Twoje miejsce jest u nas!

    W związku z nowymi projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Administrowanie systemami Linux i/lub Windows oraz bazami danych (Oracle, MS SQL)
    • Projektowanie i implementacja rozwiązań w obrębie architektury technicznej
    • Administrowanie serwerami WAS: JBoss, IBM Websphere, Weblogic
    • Administrowanie systemami SAP
    • Praca w zespole supportowym

    OCZEKUJEMY

    • Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnych kierunkach
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1rok
    • Umiejętności administrowania systemami Linux i/lub Windows oraz serwerami WAS
    • Znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • Mile widziana umiejętność tworzenia skryptów bash/shell

    OFERUJEMY

    • Wynagrodzenie 5 – 7 tys. złotych brutto
    • Umowę o pracę uwzględniającą AKUP
    • Wypracowany system onboardingowy i świetną atmosferę (wydarzenia i imprezy integracyjne oraz dobre relacje w zespołach)
    • Niekorporacyjne środowisko pracy (brak dress code, elastyczne godziny pracy)
    • Nowoczesne globalne projekty IT oraz możliwość wpływania na ich rozwój
    • Wsparcie zdrowego stylu życia (platforma FitQbe, karta Multisport, owocowe dni)
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy i wykształcenia
    • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, darmowe kursy językowe, szkolenia)

    Axxiome more than work!

    Osoby zainteresowane współpracą z Axxiome zapraszamy do przesłania aplikacji w postaci CV wraz z numerem referencyjnym Dev/Ops za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Axxiome Polska Sp. z o.o., ul. Powstańców Śl. 7a, Wrocław , tel. +48 71 750 40 56