Oferta pracy

Junior System Engineer (Microsoft Cloud)

APN Promise S.A.

  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 44A

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń/prezentacji z pakietu MS Office dla Klientów i Partnerów APN Promise;

  • wsparcie zespołu inżynierskiego w realizacji projektów wdrożeniowych;

  • ścisła współpraca na linii biznes-zespół inżynierski;

  • dbanie o stałą i przejrzystą komunikację z Klientem.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia techniczne pierwszego stopnia (lub w trakcie ostatniego roku);

  • podstawowa znajomość modeli świadczenia usług IaaS, SaaS, PaaS;

  • podstawowa znajomość systemów zarządzania infrastrukturą IT;

  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji;

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych.

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań Microsoft (np. Teams);

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyższy).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;

  • długofalową współpracę;

  • rozwój w obszarze struktury organizacyjnej;

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia;

  • możliwość zdobycia certyfikacji Microsoft;

  • wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole;

  • niekorporacyjną, luźną atmosferę;

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem;

  • praca u największego partnera firmy Microsoft w Polsce;

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa