Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior System Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa
    nr referencyjny: NB/JSE/WAW/02/P

    Obowiązki:

    • Wdrażanie jednej z aplikacji dla klientów na całym świecie
    • Wsparcie zespołu IT (sieci, serwery, bazy danych)
    • Udział w projektach implementacyjnych
    • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży IT minimum 6 miesięcy
    • Podstawowa znajomość  systemów operacyjnych Windows 2003/2008, Linux Redhat/Centos
    • podstawowa znajomość  zagadnień sieciowych – TCP/IP
    • podstawowa znajomość  standardowych usług i protokołów (IP, DNS, AD,VPN)
    • Znajomość  pakietu Office (Excel, PowerPoint)
    • Znajomość  Outlooka
    • Płynna znajomość  języka angielskiego
    • komunikatywność i poczucie humoru

    Oferujemy:

    • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
    • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
    • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Junior System Engineer.

    Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.