Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior System Support Specialist

Circdata Polska Sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Królewska 57

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Windows Server

  • Azure SQL

  • Microsoft Azure

  • Microsoft IIS

  • Microsoft SQL Server

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Uruchomiliśmy nową działalność w zakresie płatności, ClearAccept, ponieważ nadal ulepszamy platformę i przyspieszamy dostawę dzięki dodatkowym zespołom programistycznym, wymagamy, aby młodszy specjalista ds. wsparcia systemów pracował jako część naszego zespołu programistycznego z siedzibą w luksusowych biurach w centrum Krakowa.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia pierwszej linii dla systemów wewnętrznych

  • Instalacja, aktualizacja i konfiguracja systemów

  • Budowanie formularzy rejestracyjnych na imprezy dla naszych klientów

  • Monitorowanie i konserwacja

  • Wykonywanie automatycznych i manualnych testów oprogramowania

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji

  • Zapewnienie podstawowego szkolenia i wsparcia użytkownikom końcowym

Nasze wymagania

  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne (w mowie i piśmie) w środowisku anglojęzycznym

  • Chętnie rozwijasz swoje umiejętności i poznajesz nowe technologie

  • Jesteś zmotywowany i zorientowany na cel

  • Masz silne zdolności analityczne i dbałość o szczegóły

  • Jesteś graczem zespołowym i potrafisz pracować w określonych ramach czasowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Dołącz do szybko rozwijającego się zespołu przełomowych firm technologicznych współpracujących, aby zbudować genialny biznes fintech z wyjątkowymi ludźmi oraz najlepszymi produktami i usługami.

Od momentu powstania w 2018 roku rozszerzyliśmy nasze portfolio do prawie 40 wiodących marek i obecnie zatrudniamy blisko 1000 pracowników na całym świecie.

Jako pracownik ClearCourse bedziesz czescia innowacyjnego, zgranego środowiska start-upów, w którym będziesz mógł współpracować z wyjątkowymi ludźmi i przyspieszyć swoją karierę.

Przewiń do profilu firmy