Oferta pracy

Junior Systems Engineer

AB Systems sp. z o.o.O firmie

  • ul. Płk. Dąbka 8
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AB Systems sp. z o.o.

ul. Płk. Dąbka 8

Kraków

Jesteśmy dynamiczną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, partnerem największych światowych dostawców z branży IT. Projektujemy i wdrażamy najnowocześniejsze systemy informatyczne dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Poszukujemy osób chcących związać swoją karierę zawodową z technologiami bezpieczeństwa danych, chmury obliczeniowej, wirtualizacji i pamięci masowych.

Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami, cenisz dobrą atmosferę w pracy, jesteś osobą ambitną i posiadającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów - to właśnie Ciebie szukamy!

AB Systems sp. z o.o. poszukuje pracowników do Działu Technicznego na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu serwerowego.
  • Instalacja i konfiguracja systemów wirtualizacji oraz systemów operacyjnych.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania.
  • Zapewnienie pierwszego poziomu wsparcia dla Klientów firmy.
  • Monitoring środowiska Klientów oraz zgłaszanie i raportowanie incydentów.
  • Tworzenie raportów serwisowych.
  • Tworzenie bazy wiedzy.
  • Wsparcie systemów wewnętrznych.

Wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień z obszaru IT.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy z serwerowymi systemami operacyjnymi Linux lub Windows.
  • Praktyczna znajomość usług (DNS, DHCP, usługi katalogowe).
  • Znajomość podstaw sieci i protokołów modelu TCP/IP.
  • Zdolności komunikacyjne w pracy z wymagającym klientem.
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B, czynne.
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowymi atutami będzie

  • Rozumienie infrastruktury IT i zależności między jej poszczególnymi elementami.
  • Znajomość architektury i budowy sprzętu serwerowego.
  • Praktyczna znajomość systemów wirtualizacji (np. VMware / Citrix / Red Hat), pamięci masowych, backupu lub rozwiązań sieciowych.
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania i monitorowania infrastruktury IT.
  • Wykształcenie na kierunkach technicznych (najlepiej związanych z informatyką).

Oferujemy

  • Stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę pełną wyzwań, z najnowszymi technologiami IT.
  • Bezpośrednia współpracę ze światowymi liderami branży IT.
  • Dostęp do unikalnej interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu IT na najwyższym poziomie.
  • Możliwość szybkiego awansu.
  • Pracę w zespole doświadczonych inżynierów i wdrożeniowców.
  • Szkolenia, pakiet medyczny, pakiet multisport.

Etapy rekrutacji

  • 1 etap – zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi (CV oraz list motywacyjny).
  • 2 etap – rozmowa z wybranymi kandydatami w formie zdalnej (online).
  • 3 etap – spotkanie z zakwalifikowanymi kandydatami z etapu 2 (w siedzibie firmy).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  Advanced Business Systems sp. z o.o moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy