Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Talent Acquisition Coordinator

Edge One Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Docieranie i pozyskiwanie kandydatów z branży IT (direct search, networking, fora i portale dla IT)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z potencjalnymi kandydatami

  • Selekcja kandydatów

  • Aktualizacja bazy danych kandydatów

  • Udział w inicjatywach employer brandingowych

  • Ścisła współpraca z działem Delivery, Marketingu, Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość branży i rynku pracy IT

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Dobry warsztat sourcingowy

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Kreatywność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Budżet szkoleniowy w ramach programu rozwojowego

  • Dodatkowe pakiety (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

  • Kurs języka angielskiego