Oferta pracy

Junior Talent Acquisition Specialist

JCommerce Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych i zatrudnienie co najmniej jednego programisty w miesiącu do jednego z projektów

  • poznanie narzędzi, z jakimi pracuje nowoczesny rekruter i samodzielne poszukiwanie nowych sposobów na docieranie tam, gdzie inni nie dotarli

  • tworzenie i zamieszczanie ofert na stronie firmowej i portalach pracy

  • aktywne działania na LinkedIn

  • zarażanie uśmiechem mimo trudności dnia codziennego

  • współpraca zespołowa i z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • zainteresowanie nowoczesnymi narzędziami internetowymi, znajomość social media

  • proaktywna postawa

  • duże poczucie humoru

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • dołączysz do silnego kompetencyjnie zespołu

  • doszlifujesz swój angielski podczas kursów online

  • będziesz brać udział w wewnętrznych inicjatywach szkoleniowych ShareIT i dedykowanych szkoleniach zewnętrznych

JCommerce Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2005 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania w zakresie Digital Platforms, Cloud Services, Industry 4.0, Machine Learning oraz Artificial Intelligence.

Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści według rankingu Clutch 2020. Stale się powiększamy i poszukujemy programistów Java, .NET, PHP, DevOps, Python, React, RPA oraz Testerów Oprogramowania.

Stawiamy na elastyczność (godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, różne formy zatrudnienia), rozwój i stały dostęp do wiedzy, a także wyjątkową atmosferę, o której świadczą liczne powroty naszych Alumnów. Czekamy na ludzi pełnych pasji do technologii!

Nasze biura zlokalizowane są w 5 miastach w Polsce – Katowicach, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Rzeszowie. Do grona naszych klientów należą międzynarodowe firmy będące liderami swoich branż, m.in.: e-commerce, fintech, industry 4.0, automotive.

Przewiń do profilu firmy