Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Talent Acquisition Specialist

RSQ Technologies

27 Grudnia 3

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych na stanowiska w branży IT i nie tylko,

  • Angażowanie kandydatów do procesów przy pomocy różnych technik rekrutacyjnych,

  • Wstępna selekcja kandydatów odpowiadających poszukiwanej roli,

  • Planowanie długoterminowej strategii rekrutacyjnej,

  • Organizacja kolejnych etapów procesu rekrutacyjnego,

  • Dbanie o kontakt pomiędzy kandydatem a osobami zaangażowanymi w proces,

  • Zapewnienie jak najlepszego Candidate Experience,

  • Opieka nad ogłoszeniami, ich treścią oraz kontakt z przedstawicielami poszczególnych portali.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą ambitną i nastawioną na rozwój,

  • Masz nieszablonowe podejście do rozwiązywania zadań,

  • Kontakt z ludźmi sprawia Ci ogromną satysfakcję,

  • Posiadasz doświadczenie w bezpośrednim wyszukiwaniu najlepszych talentów,

  • Ciągle chcesz poszerzać swoją wiedzę w obszarze technologii IT,

  • Komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci trudności.

To oferujemy

  • Możliwość wykorzystania swoich umiejętności do rozwoju produktów, które leczą,

  • Umowę o pracę lub B2B,

  • Wpływ na wydarzające się w firmie rzeczy oraz otwartą i szczerą komunikację,

  • Pracę w miejscu z misją uzdrawiania poprzez oprogramowanie,

  • Kursy i konferencje (pod warunkiem, że opowiesz jak było),

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,

  • 2 godziny tygodniowo na edukację i poszerzanie swoich umiejętności,

  • Najciekawszych nowych znajomych na świecie!

  • Lokalizacja w ścisłym centrum, przy Placu Wolności w Poznaniu,

  • Mnóstwo roślinek (ok.100!),

  • Stały dostęp do regularnie powiększanej biblioteki,

  • Świeże kanapki na śniadanie każdego dnia,

  • Parking rowerowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

Naszym celem w RSQ jest wspólnie budować świat, w którym ludzie żyją szczęśliwie w zdrowiu i wolności. Pojazdem do tego celu jest opieka zdrowotna, której wartości pomagają nam tworzyć narzędzia odpowiedzialnie i z pożytkiem dla wszystkich. Tworzymy własne aplikacje chmurowe, które adaptujemy również na potrzeby większych klientów. To jednak nie wszystko! Rozwijamy także projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.

Więcej o nas:

Strona www: https://www.rsqtechnologies.com/

Facebook: https://www.facebook.com/rsqtechnologies

Instagram: https://www.instagram.com/rsqtechnologies

Przewiń do profilu firmy

CO STANIE SIĘ W MOMENCIE, KIEDY ZDECYDUJESZ SIĘ APLIKOWAĆ?

  • Z wielką chęcią zapoznamy się z Twoją kandydaturą, jeśli tylko obszary naszych zainteresowań się pokryją, skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 3 dni.

  • Kolejnym krokiem będzie rozmowa na temat Twojego doświadczenia oraz kierunku, w którym chcesz się rozwijać. Na tym etapie opowiemy Ci szczegółowo o nas, a także samej roli i odpowiemy na wszelkie pytania z Twojej strony.

  • Nieocenionym punktem naszego procesu jest rozmowa techniczna – zespół będzie miał szansę zapoznać Cię z tajnikami swojego funkcjonowania, ale także sprawdzić Twoją wiedzę z danego obszaru.

  • Bez względu na wynik naszej rozmowy, możesz liczyć na feedback z naszej strony!