Oferta pracy

(Junior) Talent Partner

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

ZnanyLekarz poszukuje osoby, która wesprze nasz People Experience Team. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie. Ale to nie wszystko!

Tym razem szukamy osób do naszego teamu, które pomogą nam realizować dewizę: Making the healthcare (+ WORK!) experience more human.

W jaki sposób?

Na początek przyciągniesz najbardziej utalentowanych ludzi, którzy podzielają też nasze wartości - liczymy mocno na Twoją kreatywność! Mamy ułożoną strategię, nasze kanały SoMe prężnie działają, jednak potrzebujemy kogoś, kto przejmie obszar Employer Brandingu kompleksowo :)

Później zachwycisz ich procesem rekrutacji, które będziesz prowadzić samodzielnie razem z hiring managerem, mając na uwadze Candidate Experience. Rekrutujemy do naszych teamów operacyjnych tj. Customer Care, Customer Success, Sales, Digital Marketing etc.

A na koniec sprawdzisz, co się udało, a co mogło pójść lepiej. Mamy kontrolę nad tym co robimy i dzięki liczbom wiemy, jak nieustannie ulepszać naszą pracę.

A jeśli starczy czasu i chęci weźmiesz udział w innych lokalnych (i globalnych) projektach! Jeśli tworzenie person top performerów, układanie indywidualnych planów rozwojowych i wsparcie w dalszym budowaniu kultury ZnanegoLekarza brzmi dla Ciebie ciekawie, to na pewno nie będziesz się z nami nudzić!

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji - miałeś okazję zatrudniać do działów sprzedaży, obsługi klienta, marketingu,

  • candidate sourcing nie jest Ci obcy,

  • w SoMe czujesz się jak ryba w wodzie, masz lekkie pióro i wiesz, jakie treści targetować do danej grupy odbiorców (nie musisz mieć udokumentowanego doświadczenia, wystarczy, że lubisz to robić i po prostu to "czujesz"),

  • znasz język angielski na poziomie min. B2 - jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera.

  • myślisz rozwiązaniami, a liczby lubisz tak samo jak ludzi,

  • wyniki są dla Ciebie ważniejsze od tasków.

Mile widziane

A jeżeli poza tym uważne słuchasz ludzi i jesteś na nich otwarty, to masz 95% pewności, że się odezwiemy.

To oferujemy

  • umowę o pracę (okres próbny, potem czas nieokreślony). Jeśli wolisz B2B to też jesteśmy otwarci na to rozwiązanie,

  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • dofinansowanie karty MultiSport,

  • dostęp do platformy Hear.me,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • pracę hybrydową,

  • bezstresowy okres wdrożenia (brzmi banalnie, ale naprawdę tak jest!),

  • realny rozwój - mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • wsparcie psychologa

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)

  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności :)

  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś/aś do tego miejsca? Pora na Twój ruch! Kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym :)