Oferta pracy

Junior Tax Specialist

Vistra PolandO firmie

  • Towarowa 28, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Vistra Poland

Towarowa 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo dla Klientów w zakresie prawa podatkowego, głównie w obszarach CIT, VAT, PCC, oraz PIT

  • Sporządzanie opinii podatkowych we współpracy z innymi członkami działu podatkowego

  • Wsparcie działu księgowego Vistra w zakresie rozliczeń podatkowych Klientów

  • Przygotowywanie dokumentacji podatkowych dla Klientów

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach podatkowych i udział w szkoleniach podatkowych organizowanych dla pracowników Vistra

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (CIT, VAT, PCC, PIT)

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa podatkowego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Doswiadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji cen transferowych będzie dodatkowym atutem

  • Uzyskane uprawnienia doradcy podatkowego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Doradztwo na rzecz dużych podmiotów międzynarodowych

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju Działu Podatkowego Vistra

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie Twoja wiedza i opinia ma znaczenie

  • Dalszy rozwój zawodowy poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje

  • Zwrot rocznych opłat członkowskich KIDP

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, prywante ubezpieczenie na życie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dogodną lokalizację biura – ścisłe centrum

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • nowoczesne biuro

  • zwrot kosztów licencji zawodowych

  • szkolenia wewnętrzne

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w ponad 80 biurach na całym świecie pracuje blisko 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Przewiń do profilu firmy