Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Technical Account Manager

WAYTOGROW sp. z o.o.

3 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Droga 13, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Biała Droga 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z wydawcami należącymi do portfolio Waytogrow

  • analiza powierzchni reklamowej i opracowanie rekomendacji działań,

  • wdrożenia i zarządzanie pracą narzędzi programmatic,

  • nadzór i optymalizacja przychodów z kanału programmatic,

  • udzielanie konsultacji i porad natury technicznej,

  • wsparcie działu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • samodzielność w myśleniu i działaniu,

  • zdolności analityczne oraz umiejętności podejmowania decyzji.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze programmatic po stronie wydawcy,

  • znajomość technologii SSP i adserwerów,

  • rozumienie języków HTML, CSS i JavaScript na poziomie podstawowym,

  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • niezwykle ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • nieformalną atmosferę opartą o otwartość i wzajemny szacunek,

  • możliwości rozwoju i wpływu na kształt produktu,

  • obietnicę, że Twój głos będzie słyszalny i nie zginie w chaosie codziennej pracy.

Waytogrow to w pełni niezależna grupa ekspertów w obszarze header bidding oraz programmatic. Naszą misja jest dostarczanie najlepszej dostępnej technologii i wsparcia w monetyzacji powierzchni reklamowej i sprawianie, by przychody wydawców rosną jak nigdy wcześniej.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z trwającej epidemii, w początkowym okresie praca może mieć charakter zdalny. Docelowo miejscem pracy będzie siedziba Waytogrow w Krakowie.