Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Technical Manager

IFM ECOLINKO firmie

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji prac rozwojowych dla grup produktów, z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań i obowiązujących norm;

  • Projektowanie i rozwój systemów dla nowych produktów zgodnie z normami i dyrektywami;

  • Badanie nowych technologii;

  • Optymalizacja metod rozwoju produktów;

  • Współpraca w ramach międzywydziałowych projektów rozwojowych;

  • Uczestniczenie w spotkaniach CCB (Change Control Board);

  • Tworzenie wymagań i śledzenie zmian w narzędziu do zarządzania konfiguracją;

  • Zapewnienie jakości rozwoju produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika lub kierunek pokrewny);

  • Wiedza z zakresu sieci przemysłowych (np. PLC ProfiNET/EthernetlP/Modbus/Ether Cat/Power Link/AS;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Min. 3-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania/ sprzętu wbudowanego;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Otwartość na nowe technologie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków;

  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia;

  • Koleżeńską atmosferę;

  • Wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 500 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.